Magazín MageXo Letters

Jediný a ryze český měsíčník ze světa Magento, který pro vás připravují odborníci z MageXo.

  • Maximálně jednou měsíčně vás budeme informovat o nejdůležitějších novinkách a zajímavostech, které se v obrovském Magento ekosystému a jeho komunitě dějí.
  • Nemusíte pročítat anglické blogy a fóra.
  • Professional information, contributions, invitations to events.

Vše důležité z Magento světa, to jsou MageXo Letters.

květen

V květnových letters se podruhé ohlédneme za Adobe Summitem 2021, vydáme se do světa zahraničních expanzí, umělé inteligence a chytrého vyhledávání, a nakonec přineseme tipy, jak úspěšně spravovat e-shopy.

duben

V dubnových Letters se ohlédneme za Adobe Summitem 2021 a nabídneme e-book ke stažení plný užitečných informací pro výrobní firmy. Představíme Adobe Commerce, nový název Magento Commerce – Brand se změnil, ale Magento zůstává! A další zajímavé informace.

březen

V březnových Letters se zaměřujeme na zákazníky a vyplepšování customer experience. Představujeme význam Digital Experience Platform a zveme vás na Adobe Summit, který proběhne 27. – 29. dubna 2021 a je zdarma.

únor

V únorových Letters nového roku jsme vám představili další update Magenta 2.4.2, taky jsme vám poradili skvělej článek, kde jste se mohli dozvědět, jakým způsobem si nejefektivněji nakonfigurovat homepage v Magento 2.

leden 21

Krásný nový rok! V lednových Letters jsme vám třeba dali vědět, že jsme vydali náš e-book na téma Headless, které hýbě e-commerce světem! Kudy k němu? Přeci tudy. Stahujte a bavte se! Vaše MageXo

prosinec

V prosincových Letters jsme vám představili témata jako je ,,Je digitální transformace náhledem do budoucnosti?“ a nebo ,,30 detailních předpovědí e-commerce trendů 2021″ a mnoho dalších! Tenhle newsletter je opravdu našlapanej a plnej spousty zajímavého čtení! Bavte se!

listopad

V listopadových Letters jsme se podívali na nově aktualizované Magento2.4.1, které přináší několik dalších zdokonalení a také jsme se podívali na pět největších hráčů německého e-commerce, jejichž celkové příjmy tvoří slušných 17,5 miliardy EUR

říjen

V říjnu si představíme COVID-19 best practicies pro B2B segment přímo od Adobe. Dále si ukážeme novou technologickou featuru a to – Enhanced Magento Security Scan Tool

září

V prvním vydání našeho nového newsletteru pojmenovaném MageXo Letters vás přivítáme s nášupem nejnovějších a nejzajímavějších novinek ze světa Magento. Neváhejte a hoďte nám subscribe! 🙂