MageXo Letters – listopad 2020

Vánoce jsou za rohem, máme tu listopad a ním již klasicky … MageXo Letters.

Listopad

Vítáme vás u listopadových MageXo Letters!

Opět se společně podíváme na nejzajímavější události ze světa Magento a pozveme vás na Tech Meetup, který se koná již 11. listopadu, tak buďte ve střehu 🙂

Radek ZejdaMagento Commerce 2.4.1 – nová verze je dostupná

V polovině října Magento představilo updatovanou verzi svého Commerce 2.4.1, která nově přináší:

  • Vylepšené způsoby přepravy pro B2B

  • Více než 15 vylepšení, která se týkají zabezpečení

  • Zlepšení výkonu, GraphQL, infrastruktury a PWA Studio

  • a mnoho dalšího

S dalším upgradem na 2.4.2 se můžete těšit na nástroj SafeUpgrade Tool, který zjednoduší proces upgradu a tím snížní celkové TCO.


CommercePWA je budoucí standard na poli frontend řešení, přináší excelentní User Experience

Manažer produktového marketingu Adobe Nate Smith uvedl, že v době, kdy se stává nakupování skrze mobilní zařízení samzřejmností, jsou PWA díky svému jedinečnému UX nutností. Co jsou to PWA se také můžete dovzědět v rozhovoru s naším inhouse expertem Davidem Vrškem.


PWAJak rozvíjet podnikání a navyšovat tržby v sektoru B2B?

V online prostředí B2B oproti B2C stále zaostává. Samozřejmě, B2B je mnohem složitějším segmentem, který to s přechodem do digitálního světa nemá vůbec jednoduché. Proč je Magento pro business to business velkou příležitostí? Dočtete se ve článku od Strix.


ThinkPražská společnost Nusilec spouští B2B online makretplace

 
Jedním z příkladů je Česká firma Nusilec, která se rozhodla poskytovat prodejním organizacím nástroj, který digitalizuje a modernizuje business aktivity svých klientů.


OrlojVelká pětka německého e-comu tvoří celkem slušné příjmy

Pět největších hráčů německého e-commerce tvoří celkové příjmy v  hodnotě 17,5 miliardy EUR. Tím jasně dokladá, jak ohromnou a podstatnou pozici online v dnešním světě zaujímá. Podívejte se i na TOP 5 z nich.


BerlínPozvánka na Tech Meetup Ostrava

 
11. listopadu od 17:30 na našem YouTube kanále proběhne online Tech Meetup, který bude zasvěcen tématu agility z developerského pohledu. Se svými přednáškami vystoupí několik zajímavých osobnostní z českého e-commerce prostředí. Účast je zdarma a přihlásit se můžete již nyní. Pro přehled všech dalších událostí za sledování určitě stojí náš MageXo HUB.


Meetup OstravaByli jsme součástí online konference E15

O tom, jaké jsou zásadní výzvy při konsolidovaném přístupu nejúspěšnějších hráčů v e-commerce promluvil na online konferenci deníku E15 CEO MageXa Filip KrejčíPodívejte se na záznam.


E15


Zpět na články
Sdílet článek:
Spojte se s námi

    Napište nám
    Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

    Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.