Další Adobe produkty

Adobe Analytics

Špičkové řešení v oboru měření a vyhodnocování dat, které umožní porozumět vašim zákazníkům jako lidem – tedy tomu, co chtějí a potřebují.

Adobe Campaign

Software pro automatizaci marketingu používaný k organizaci kampaní napříč všemi kanály. Vytvářejte personalizované zážitky pro každého zákazníka jednotlivě.

Adobe Commerce Cloud

Cloudová verze platformy Magento. Je součástí Adobe Experience Cloud. Společnostem B2B a B2C umožňuje vytvářet přizpůsobené prostředí napříč každým kontaktním bodem.

…………………………………………………

Adobe Experience Cloud

Nabízí komplexní řadu produktů pro analytiku, marketing, reklamu a obchod, na bázi umělé inteligence. Přeměňuje obsah, data a personalizaci v inteligentní, real-time zákaznický zážitek.

Adobe Experience Manager

Komplexní nástroj, který pomůže se správou obsahu při tvorbě webových stránek, mobilních aplikací nebo formulářů. Usnadní organizaci obsahového marketingu a dalších online business aktivit.

Adobe Marketo Engage

SaaS software pro automatizaci marketingu, který byl vytvořen, aby uživatelům pomohl automatizovat a měřit marketingový engagement, úkoly a workflows.

…………………………………………………

Adobe Sensei

Kombinace AI a machine learning. Pokročilý marketingový nástroj na podporu kreativity, online analýzu chování uživatelů, individuální personalizaci, recommendations a optimalizaci UX a konverzního poměru.

Adobe Target

Automatizované řešení personalizace e-shopů, které přizpůsobí obsah pomocí testování. Využívá AI a machine learning, a poskytuje tak lepší CX a vyšší konverze. Nabídněte zákazníkům to, co chtějí.

Magento Business Intelligence

Analytický nástroj pro správu a vizualizaci dat. Poskytuje obchodníkům Magento integrované a snadno použitelné řídicí panely a nástroje pro vytváření sestav, aby mohli svá data efektivně využít.