customer_accounts_ui_extensions

Shopify: Customer Accounts UI Extensions

Zákaznické účty v Shopify dosud byly součástí šablony a bylo možné si jejich podobu libovolně upravovat. To se ale mění s nástupem New Customer Accounts.

totat cost of ownership

Kolik skutečně stojí Shopify? Analýza Total Cost of Ownership

Výběr správné e-commerce platformy bude mít vliv jak na vaše provozní náklady, tak i na schopnost efektivně škálovat. Pochopení Total Cost of Ownership (TCO) spojených s touto volbou je zásadní nejen proto, aby váš byznys prosperoval, ale také mohl plynule růst. Pojďme se podívat podrobněji, jak si v tomto ohledu vede Shopify.

ze shoptetu na Shopify

Migrace z Shoptetu na Shopify: kdy přejít a proč?

Shoptet je bezpochyby skvělý odrazový můstek pro české e-shopové nováčky. Výhody jako snadné nastavení, nízké ceny a podpora v češtině jsou lákavé. Avšak, jak váš e-shop roste a nabírá na obrátkách, může přijít čas, kdy už nebude schopen uspokojit všechny vaše potřeby a vy se začnete poohlížet po pokročilejším řešení s globálním dosahem, jako je např. Shopify.

AI funkce a nástroje v Adobe Commerce

Využití AI a machine learningu již nepředstavuje výhodu, nýbrž nutnost, bez které budete jen horko těžko držet krok se svými konkurenty. Díky těmto nástrojům dokážete totiž výrazně zlepšit zákaznický zážitek, optimalizovat interní procesy a lépe cílit marketingové kampaně. Podívejme se na to, v jakých oblastech se využívá AI v Adobe Commerce a v čem vám může pomoci.

Shopify ai nástroje

Shopify Magic: AI inovace pro váš e-shop

Současné e-commerce platformy stále více rozšiřují nabídku AI nástrojů, aby koncovým uživatelům poskytly osobnější a poutavější zážitek z nakupování. Od doporučování produktů, přes automatizaci procesů až po personalizovaný zákaznický servis. Pojďme se společně podívat, jaké AI nástroje nabízí Shopify.

Přehled cen a poplatků Shopify

Když vybíráte nejvhodnější e-commerce platformu pro váš e-shop, budou vás kromě jejích vlastností, funkcí a možností určitě zajímat i náklady. V tomto článku se zaměříme na Shopify i na prémiovou verzi Shopify Plus. Posvítíme si na jednotlivé poplatky za plány, aplikace, konverze či transakční poplatky.

B2B funkcionality Adobe Commerce

Adobe Commerce pro B2B: top funkcionality a nástroje

Pokud stojíte před digitální transformací nebo jste se na tuto náročnou cestu již vydali, pravděpodobně přemýšlíte, jaká e-commerce platforma nabízí ty správné B2B funkce a nástroje, které jsou schopny pokrýt všechny vaše specifické potřeby a zjednodušit vám každodenní provoz. Pojďme se podívat, co v tomto ohledu nabízí Adobe Commerce.

adobe commerce ecosystem

Ekosystém Adobe Commerce: synergie komunity, podpory a vzdělávání

E-commerce se neustále vyvíjí a platforma Adobe Commerce (dříve známá jako Magento Enterprise) stojí v čele této evoluce. Ve skutečnosti není pouhou platformou, ale dynamickým ekosystémem, který zahrnuje uživatelskou komunitu, rozsáhlou podporu a školení. Navíc je tu Magento Open Source a komunitní projekt Mage-OS. Čím vám může být tento ekosystém užitečný?