Adobe Campaign

Adobe Campaign je software pro automatizaci marketingu používaný k organizaci kampaní napříč všemi kanály. Díky tomuto nástroji mohou obchodníci vytvářet personalizované zážitky pro každého zákazníka jednotlivě. Adobe Campaign používají marketingoví profesionálové v celé řadě průmyslových odvětví po celém světě.

Adobe Campaign umožňuje marketérům využívat správnou kombinaci dat, obsahu a možností doručování k dosažení vyšší efektivity digitálních kampaní. Campaign je prvním digitálním marketingovým řešením nativně integrovaným do prostředí Adobe Experience Cloud. Je vybaven uživatelským rozhraním vhodným pro mobilní zařízení a tablety, dále disponuje zjednodušenou správou aktiv a sdílením publika s Adobe Experience Cloud. Díky Adobe Campaign se digitální marketing stane skutečným motorem vaší marketingové strategie pro zapojení vašich zákazníků.

Lepší produktivita a rychlejší uvedení na trh

Snadno a rychle nastavujte a zobrazujte vaše digitální kampaně i na mobilních zařízeních díky profesionálnímu rozhraní, které efektivně využívá data vašich klientů i obsah.

…………………………………………………

Vylepšené cílení a efektivita

Zvyšte cílenějšími a přizpůsobenějšími e-maily a zprávami míru prokliků, počet konverzí i vaše zisky.

…………………………………………………

Vyšší zapojení zákazníků

Zvyšte spokojenost zákazníků a snižte počet odhlášení. Adobe Campaign v minulosti pomohlo množství marketérů s vytvářením a udržitelností základních aspektů kampaní, díky kterým dlouhodobě roste loajalita klientů.

Hlavní výhody

Vytvořeno pro digitální marketéry

 • Snadno použitelné řešení pro správu digitálních kampaní založené na agilním dosahování výsledků.
 • Spojením všech svých kampaní na jednom centralizovaném místě můžete lépe porozumět digitální řeči svých zákazníků a vytvářet tak osobitější UX.

Engagement zákazníka

 • Vylaďte vizuálně všechny kanály,  strategie cílení a poskytněte vysoce přizpůsobený obsah.
 • Sledujte veškerou aktivitu v rámci kampaně v konsolidovaném profilu zákazníka.

Touch a mobile-friendly

 • Pracujte odkudkoli pomocí webového rozhraní určeného pro tablety.
 • Využijte výhody responzivního uživatelského prostředí, které je využitelné napříč všemi možnými webovými prohlížeči (na všech zařízeních).
 • Vytvářejte a spravujte kampaně napříč mobilními zařízeními k dosažení konzistence a přesnosti.

Dynamic Reporting

 • Dynamické reporty jsou navrženy tak, aby představovaly flexibilní prostředí, ve kterém můžete prozkoumávat všechna vaše data. Umožňuje vám kombinovat dimenze, metriky a časový rozsah v jakékoli kombinaci s neomezeným porovnáváním vašich výsledků.
 • Interaktivně přizpůsobujte zprávy out of the box pomocí předdefinovaných metrik, dimenzí a časových proměnných.
 • Vytvořte si vlastní řídicí panely, abyste mohli analyzovat kampaně a optimalizovat svou strategii.
 • Exportujte data do libovolného BI nástroje pro širší analýzu.