Adobe Commerce Cloud

Adobe Commerce Cloud je cloudová verze platformy Magento. Je součástí Adobe Experience Cloud. Společnostem B2B a B2C umožňuje vytvářet přizpůsobené prostředí napříč každým kontaktním bodem.

Adobe Commerce Cloud

Je flexibilní a škálovatelnou platformou typu end-to-end, pro správu, personalizaci a optimalizaci obchodního prostředí v každém kontaktním bodě a na celé customer journey. 

Kratší Time-To-Market a lepší zážitek

Díky integraci s cloudy Adobe pro marketing, analytiku a reklamu, reklamu Google, Magento Payments a Amazon Marketplace, Adobe zkracuje firmám dobu uvedení na trh. Zároveň pomáhá vytvářet, spravovat, personalizovat a optimalizovat uživatelský zážitek z jediného rozhraní.

…………………………………………………

Limitem je jen vaše odhodlání

Adobe Commerce Cloud využívá výhod otevřeného, agilního a zároveň inovativního Magento Commerce k realizaci jakéhokoliv nápadu. I v té nejzákladnější podobě se jedná o extrémně silný balíček, který umožňuje efektivně a intuitivně posunout operace a procesy na další úroveň.

Výhody Adobe Commerce Cloud

  • Globální řešení, multi-site, multi-brand nasazování.
  • Obchodní modely B2C, B2B a marketplace.
  • Amazon sales – integrace  největšího trhu online světa přímo z Magento Commerce.
  • Extrémní přizpůsobitelnost ecommerce prostředí.
  • Pomocí komerčních řídicích panelů je možné optimalizovat customer experience a zlepšit způsob prodeje produktů.
  • Flexibilita a škálovatelnost cloudové technologie.
  • Vždy nejnovější technologie a inovace.
  • Jediná platforma poskytuje  větší agilitu.
  • Díky API a bohaté sadě administrátorských aplikací se platforma Magento Commerce přizpůsobuje nesčetným potřebám od rychlého spuštění obchodů až po headless business.

Jak se liší od samotného Magenta?

Najít skutečné rozdíly mezi balíčkem ACC a samostatnou nabídkou Magento je to trochu obtížné. Jedním z největších rozdílů je rozsáhlé portfolio nástrojů a integračního frameworku, které nabízí ACC nabízí. Jádrem je stále Magento Commerce, ale ACC odlišuje právě především integrace s dalšími řešeními Adobe, jako jsou Target a Analytics, stejně jako samotný framework.

Adobe Commerce Cloud poskytuje komplexní řešení v jednom balíčku, což umožňuje plynulé pracovní postupy a výkonné provozní funkce, které nejsou k dispozici okamžitě v instanci samotného Magenta.

Fungují rozšíření Magento stejným způsobem s Adobe Commerce Cloud? Ano, Magento Commerce v ACC funguje v tomto ohledu stejným způsobem a udržuje podporu pro rozšíření třetích stran.