adobe commerce ecosystem

Ekosystém Adobe Commerce: synergie komunity, podpory a vzdělávání

E-commerce se neustále vyvíjí a platforma Adobe Commerce (dříve známá jako Magento Enterprise) stojí v čele této evoluce. Ve skutečnosti není pouhou platformou, ale dynamickým ekosystémem, který zahrnuje uživatelskou komunitu, rozsáhlou podporu a školení. Navíc je tu Magento Open Source a komunitní projekt Mage-OS. Čím vám může být tento ekosystém užitečný?

Shopify Winter Edition 24

Shopify Winter 24 Edition: Co je nového?

Leden za námi, suchý únor před námi. Shopify vás ale na suchu nenechá. Vývojáři této populární e-commerce platformy pro vás přichystali v rámci Winter Edition spoustu šťavnatých novinek. Z více než stovky updatů jsme pro vás připravili výběr těch (z našeho pohledu) nejužitečnějších. Tak se na ně pojďme společně podívat.

srovnání platforem

Jak vybrat tu správnou platformu pro váš e-shop

Výběr e-commerce platformy je rozhodující pro úspěch vašeho byznysu, jeho hladké fungování a růst. Musí splňovat náročné požadavky zákazníků a poskytovat konzistentní uživatelskou zkušenost napříč všemi kanály. Navíc nákupní zvyklosti a chování se mohou změnit doslova přes noc (jako při covidové pandemii). Jak tedy vybrat platformu pro váš e-shop, která vše zvládne a naplní vaše očekávání?

Shopify versus Shoptet

Shopify vs. Shoptet – srovnání základních plánů

Uvažujete o zřízení e-shopu a dumáte nad tím, která e-commerce platforma by pro vás byla ta nejvhodnější? Na trhu je jich mnoho a není úplně jednoduché se v tom zorientovat. Připravili jsme pro vás srovnání dvou populárních platforem, a sice Shopify a Shoptet, které jsou vhodné pro firmy začínající s e-commerce.

Shopify Business

Optimalizace IT nákladů se Shopify Plus

V dnešní digitální době je pro podniky klíčové efektivně spravovat své IT náklady na e-commerce. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je využití SaaS (Software as a Service) modelu, který nabízí Shopify Plus.

Shopify Business

Je Shopify bezpečná platforma?

V tomto článku se podíváme na některé klíčové aspekty bezpečnosti, které Shopify Plus nabízí svým uživatelům.

Čtyři dny plné AHA momentů: Report z předimplementačního workshopu

V minulém článku jsme si vysvětlili význam předimplementačního workshopu ve vývoji e-commerce řešení. V tomto reportu si přiblížíme průběh jednoho takového workshopu.

předimplementační workshop

Předimplementační workshop jako klíč k úspěšnému projektu

Kvalitní plánování je rozhodující pro úspěch jakéhokoli projektu. V případě implementace e-commerce platformy (např. jako je Magento) je počáteční fáze – zvláště ta předimplementační – tou klíčovou pro její další úspěšné pokračování.

Shopify business

Shopify Plus jako globální řešení pro expanzi

V dnešním globálním obchodním prostředí je pro firmy nezbytné, aby měly schopnost expandovat na mezinárodní trhy. Shopify Plus je platforma, která nabízí řadu nástrojů a funkcí, které expanzi usnadňují. Pojďme se na ně podívat podrobněji.