Jedinečný partner pro expanzi

Globální dosah

Magento globálně využívá 1 ze 4 e-shopů. Zároveň agentury Gartner a Forester opakovaně Magento hodnotí jako lídra v oblasti digital commerce. 

Snadná správa více webů

Magento umožňuje vytvářet autentické, lokalizované zážitky na více webech, administraci z jednoho rozhraní a snadné zvládání každodenních úkolů.

Lokalizace

Magento disponuje funkcemi, které přizpůsobí CX místním zvykům a očekáváním nakupujících. Více než 150 jazykových sad, místní systémové integrátory a regionální rozšíření vám pomůžou integrovat jakýkoliv systém.

Škálovatelnost

Díky intuitivnímu admin rozhraní, výhodám extenzivního omnichannelu, hladké integraci třetích stran nebo cloud hostingu poskytuje Magento efektivní škálovatelné řešení pro multi-store a globální expanzi.

Každé úspěšné expanzi předchází digitální transformace

Digitální transformace zásadním způsobem změní vaše firemní procesy, kulturu, ale hlavně CX.  Snadno tak udržíte krok s konkurencí, nároky zákazníků a budete mít pevný základ pro expanzi na nové trhy a další kanály.

Snadná integrovatelnost

Magento je plně integrovatelné na externí systémy nebo integrační platformy díky otevřenému a flexibilnímu frameworku. Magento API integruje s marketplaces, platebními bránami, účetními systémy, ERP, CRM apod.

Integrace s Adobe produkty

Adobe úzce integruje Magento Commerce platformu s Adobe Experience Cloud a dalšími nástroji, což z ní dělá skutečně univerzální řešení pro váš e-commerce byznys.

Rychlý vstup na nové trhy

Díky své jedinečné architektuře pomáhá platforma Magento Commerce spouštět weby rychleji a reagovat na změny trhu. K dispozici vám je silný ekosystém, který bude pracovat ve váš prospěch.

Které Magento nástroje usnadní a urychlí vaši transformaci?
Magento
Commerce

Žádná jiná platforma nenabízí takové množství funkcionalit, možností integrací třetích stran, výhod zabezpečení, silný customer experience a tak bohatý ekosystém jako Magento Commerce.

Chci vědět víc

Magento
Order Management

Centrální mozek vašich zásob.  Pomůže vám mít neustálý přehled o stavu vašich celkových zásob – kdykoliv a napříč všemi kanály. Nezáleží na tom, kolik značek, webů, obchodů nebo skladů máte.

Chci vědět víc

Magento
Business Intelligence

Všechna data a analýzy budete mít jednoduše pod palcem v přehledných vizualizacích. Díky tomu můžete hravě analyzovat zákazníky, produkty nebo akce a plánovat další kroky k růstu společnosti.

Chci vědět víc

Proč transformovat business a expandovat s MageXo?
  • Jsme stabilní česká společnost, která komplexní zkušenosti s expanzí klientů na zahraniční trhy a budováním nových kanálů.
  • Jsme certifikovaní Magento experti (Magento Professional Solution Partner, Adobe Silver Solution Partner) a disponujeme 150+ Magento specialisty.
  • Jsme součást mezinárodního Strix konsorcia, v rámci kterého sdílíme zdroje a know-how.
  • Poradíme se strategií expanze, technologiemi a celkovou digitální transformací firmy.
  • Věříme, že transparentnost je klíč k dlouhodobé spolupráci.
  • Výrazně snižujeme Time-To-Market a Total-Costs-Of Ownership díky množství ready-to-use funkcionalit, rozumným nákladům na vývoj a automatizovaným procesům.
  • Disponujeme komplexním CI/CD zázemím pro orchestraci a automatizaci v rámci vývoje a provozu.
Naše kanceláře
Prosecká 855/68, Praha 9, Česká republika