Podle agentur Gartner a Forrester je Magento globálním leaderem v oblasti digital commerce.

Velká flexibilita
a škálovatelnost

Magento je ideální volba pro firmy působící na více trzích nebo plánující expanzi či konsolidaci. Díky intuitivní administraci, extenzivnímu omnichannelu nebo hladké integraci třetích stran se snadno přizpůsobí vašim potřebám, ať už jsou jakékoliv.

Feature-rich
platforma

Nemusíte vše vyvíjet od základů. Co dělá Magento platformu opravdu silnou je ekosystém s více jak 5000+ ready-to-use funkcionalitami, které šetří čas a peníze. Všechny je najdete na Magento Marketplace. Detailní popis nativní funkcionality je zde.

Ideální pro headless
a PWA

Servisně orientovaná architektura Magento poskytuje výhodu v implementaci headless a PWA řešení. Zároveň díky této architektuře a vysoké interoperabilitě mohou být funkcionality doplněny externími systémy.

Největší ekosystém na světě

Více jak 5000 hotových funkcionalit

Magento disponuje nejrozsáhlejším ekosystémem s tisíci různých funkcionalit a předpřipravených řešení, které šetří váš čas i náklady. Většina funkcionalit již byla někým vyvinuta a lze je jednoduše zakoupit na Magento Marketplace.

Magento nestárne, neustále se rozvíjí

Každý kvartál vychází nová verze Magento s updaty a novými funkcionalitami.

Více než 400 000 členů komunity

Celý ekosystém těží především ze široké komunity přispěvatelů, kteří se podílejí na vývoji platformy.

Vaši zákazníci si zaslouží jedinečný zážitek
Skvělá
customer experience

Díky výhodám extenzivního omnichannelu budete v kontaktu se svými zákazníky všude, kde je to jen možné. Umožní vám jednoduše vytvářet stránky poskytující jedinečný nákupní zážitek znásobený rozsáhlými možnostmi personalizace.

Snadný content
management

Oproti jiným platformám Magento nabízí nadstandardní content management. Výsledkem jsou bohaté obsahové stránky a rozšířené popisy produktů přímo integrované do katalogu pomocí nativního Page Builderu.

B2C & B2B
friendly

Pomocí Magento můžete vaše B2B i B2C zákazníky obsluhovat z jednoho místa a v duchu Direct to Customer přístupu. K dispozici jsou B2B funkcionality jako rychlá velkoobjemová objednávka, vyjednávání o ceně, multi warehouse apod.

Jednoduchá integrace a skvělé nástroje na dosah ruky

Snadná integrovatelnost

Magento je plně integrovatelné na externí systémy, nebo integrační platformy. Magento API integruje s marketplaces, platebními bránami, účetními systémy, ERP, CRM a dalšími systémy.

Integrace s Adobe produkty

Adobe úzce integruje Magento Commerce platformu s Adobe Experience Cloud a dalšími nástroji, což z ní dělá skutečně univerzální řešení pro váš e-commerce byznys.

Užitečný reporting a analytika

Všechna data máte k dispozici na jednom místě. Stačí definovat klíčové metriky a Magento data přetaví ve srozumitelné a vizuálně působivé reporty pro pochopení vašich zákazníků a vašeho byznysu.

Implementace s MageXo
 • Jsme certifikovaní Magento experti (Magento Professional Solution Partner, Adobe Silver Solution Partner) a disponujeme 150+ Magento experty.
 • Jsme součást mezinárodního Strix consorcia, v rámci kterého sdílíme zdroje a know-how.
 • Máme zkušenosti a reference z komplexních projektů.
 • Jsme česká zdravá a stabilní společnost s jedním vlastníkem a více než 10letou zkušeností s Magento.
 • Věříme, že transparentnost je klíč k dlouhodobé spolupráci.
 • Výrazně snižujeme Time-To-Market a Total-Costs-Of Ownership díky množství ready-to-use funkcionalit, rozumným nákladům na vývoj a automatizovaným procesům.
 • Disponujeme komplexním CI/CD zázemím pro orchestraci a automatizaci v rámci developmentu a provozu.
Kontaktní formulář

  Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

  Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  Naše kanceláře
  Prosecká 855/68, Praha 9, Czech republic