E-book: Moderní headless přístup v e-commerce

Headless a PWA. Co tyto pojmy znamenají a jak mohou vylepšit váš e-com business? Odpovědi najdete v našem e-booku, který vás těmito technologiemi jednoduše provede. Odkryjete výhody i nevýhody headless, pro koho je řešení vhodné a proč je PWA v podstatě nutností.

Co headless vlastně je a jak funguje s PWA?

Jaké jsou výhody a zároveň úskalí headless technologie?

Proč se do něj vyplatí investovat?

Nechte si poslat svůj e-book na e-mail:

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Captcha Plus loading...

  E-book poskytujeme bezplatně jako bonus pro odběratele našeho newsletteru (posíláme 1x měsíčně s možností se samozřejmě kdykoliv odhlásit). E-book si také můžete objednat za cenu 199 Kč s DPH na .

  Proč headless přístup řešit?

  Nedávné měsíce a hlavně pandemie COVID-19 donutily mnoho podnikatelů a firem podívat se ještě podrobněji na jejich podnikání. Ti, kteří provozují elektronický obchod, vědí, jak důležitý je pro stabilitu platformy její výkon a bezpečnost.

  S uzavřením kamenných obchodů, zaznamenalo mnoho značek výrazný nárůst v online prodeji. S takovým nárůstem se ale může ukázat, že současná architektura jejich e-shopu není dostačující.

  Headless řešení mohou nejen zlepšit správu internetového obchodu, ale také poskytují uživatelům vynikající nákupní zážitek. V našem materiálu se dozvíte, jaké jsou výhody headless a proč se do něj vyplatí investovat.

  Chcete e-shop odpovídající potřebám vašich zákazníků? Kontaktujte nás.

  Radek Zejda
  Chief Customer Success Officer

  +420 725 562 510