Významní klienti

Společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s., je jedničkou na trhu prodeje lékárenského zboží s dvanácti miliardovým obratem. Ve spolupráci s generálním dodavatelem projektu, společností Etnetera a.s., jsme implementovali internetový obchod drmax.cz postavený na unikátní hi-performance architektuře složené z platforem Magento a jNetPublish.
The Hira Group je mezinárodní obchodní společnost působící ve Velké Británii, Číně a Indii. Pro společnost Hira provozujeme a dále rozvíjíme Magento obchody texet.com, texet.co.in, hirawatch.co.uk, raspberrypi4schools.com. Spoluprácí se společností The Hira Group jsme dokazáli prolomit zažité paradigma, ve kterém se Magento běžně outsourcuje z Číny a Indie. My naopak Magento služby do Číny a Indie dodáváme levněji, kvalitněji a flexibilněji než tamní dodavatelé. 

Řekli o nás

"Společnost MageXo je naším dodavatelem zajišťujícím veškeré služby a provoz spojený s Magentem. Na této platformě stavíme naše obchody jako například texet.com a další. Spolupráci si nemohu vynachválit, předčila má nejdivočejší očekávání. Dokázali, že se ve svém oboru opravdu vyznají. Naprosto skvěle nahradili outsourcing z Číny a Indie, a to nejen kvalitou, ale také cenou i přesto, že v Číně a Indii mají výrazně nižší hodinovou sazbu. Jsou spolehliví, flexibilní a velmi si cením toho, že není žádná překážka, a to ani jazykový problém od kolegů počínaje z Velke Britanie a Hong Kongem konče."

Marek Kubačák, vedoucí e-commerce oddělení The Hira Group


MageXáky mohu doporučit pro jejich vynikající znalost Magenta a vysokou úroveň komunikace s klientem. Když se vyskytne něco důležitého, vždy se dovolám, a problém se začíná okamžitě řešit.
Tomáš Česal, jednatel Ateli s.r.o., postovnezdarma.cz
 
"Spolupráce s MageXem naplňuje veškerá naše očekávání, oceňujeme profesionální přístup, kvalitní práci a časovou flexibilitu. Outsourcingem technických záležitostí získáváme více času na náš vlastní business a prostoru pro další růst." 
Ondřej Bělohlávek, jednatel Sexshop51.eu

Dále jsme pracovali pro