Světový tržní podíl Magento 2014

Vytváříme internetové obchody na míru Vašim potřebám. Stavíme na světově nejrozšířenější a nejúspěšnější e-commerce platformě Magento. 

Magento certifikace

Pro platformu Magento máme všechny dostupné certifikace. Co to přesně znaména? Navrhneme a připravíme vám profesionální řešení internetového obchodu, zamezíme zbytečným programátorským úpravám, doporučíme vhodné a efektivní Magento moduly. Zajistíme maximální harmonizaci Vašich obchodních cílů s funkcionalitou internetového obchodu Magento.

Odlište se pomocí Magento

Platforma Magento je maximálně flexibilní a customizovatelné řešení. Nepotřebujete dělat žádné kompromisy jako například u krabicových řešení internetových obchodů. Stará podnikatelská pravda říká, že kdo chce zvítězit, musí se odlišit od konkurence. Máte jasno v tom v čem se má lišit váš eshop?

Pro koho je Magento? 

Internetový obchod Magento je typově pro zákazníky, kteří to s prodejem na internetu myslí vážně. Platforma Magento s vámi dokáže vyrůst do jakéhokoliv rozměru, vč. opravdu velkého mezinárodního internetového obchodu působícího v mnoha státech a provozujícího více internetových obchodů najednou. Magento je vaše strategická volba do budoucnosti a jistota, že nebudete muset začínat po pár letech znovu s jiným řešením, protože stávající je pro vás již nedostačující a omezující.

Funkcionality Magento obchodu

Oficiální přehled funkcionalit Magento Community a Magento Enteprise naleznete zde.